Putovní pohár putuje do Tehovce

1 Procházka Jaroslav Tehovec 621
2 Šklíba Jaromír Hořice 614
3 Bek Tomáš KK Sadská 602

 

1 Viková Dana Jičín 554
2 Kammelová Eva Trutnov 552
3 Moravcová Michaela Kolín 539

 

1 Šístek Petr nereg 564
2 Janoušek Petr nereg 560
3 Frait Pavel nereg 558

 

1 Hübelbauerová Jiřina nereg 509
2 Friedová Josefa nereg 493
3 Fialová Pavlína nereg 482

 

Kompletní výsledky ZDE

 Registrovaní muži

1 Procházka Jaroslav Tehovec 621
2 Šklíba Jaromír Hořice 614
3 Bek Tomáš KK Sadská 602
4 Němec Jiří Kolín 574
5 Chmel Ladislav České Velenice 571
6 Gütler Jaroslav skp H.Králové 566
7 Kňap Václav Kolín 560
8 Renka Jan Sadská 560
9 Novotný Václav Smiřice 557
10 Zahrádka Ladislav meteor 557
11 Košnar Aleš KK Sadská 557
12 Vik Miloslav Poděbrady 556
13 Richter Dušan Poděbrady 554
14 Hažva Martin Hořice 554
15 Šmída Václav Hořice 553
16 Švorba Martin Kolín 553
17 Šmidlík Petr Tehovec 551
18 Beran Martin Žižkov 549
19 Šmidlík David Tehovec 546
20 Slezák Zdeněk Žižkov 545
21 Touš Ondřej České Velenice 543
22 Burger Jan Slavia 542
23 Vik Lukáš Jičín 542
24 Svoboda Jan Sadská 541
25 Pardubský Josef skp H.Králové 541
26 Němeček Jaroslav skp H.Králové 541
27 Seidl Petr Tehovec 535
28 Šmidlík Jakub Tehovec 533
29 Kazda Jaroslav Poděbrady 532
30 Šatník Jaroslav Kolín 532
31 Šmidlík Jakub 20526 532
32 Hrouda Martin Tehovec 532
33 Holub Pavel Žižkov 532
34 Svoboda Antonín KK Sadská 531
35 Veverka Petr Žižkov 530
36 Miláček Petr Přelouč 528
37 Lauer Jindřich Kolín 527
38 Vondráček Ivan Hořice 526
39 Bílek Martin Tehovec 525
40 Jírovec Vít Poděbrady 525
41 Trejtnar Bohuslav skp H.Králové 524
42 Šostý Miroslav meteor 524
43 Šolc Martin skp H.Králové 523
44 Schuh Stanislav Žižkov 523
45 Prokop Jiří skp H.Králové 521
46 Bílek Martin Tehovec 519
47 Klement Miroslav Konstruktiva 516
48 Brveník Peter Žižkov 515
49 Jungmann Aleš Slavia 515
50 Boháč Zdeněk meteor 514
51 Valo Jindřich Žižkov 513
52 Lédl Miloš Sadská 510
53 Šustr Ondřej Poděbrady 507
54 Dvořák Zbyněk České Velenice 507
55 Vaňata Karel Slavia 504
56 Nožička Ladislav Poděbrady 504
57 Kryda Jan Slavia 499
58 Holcmanová Zuzana Kolín 499
59 Kalista Jiří TJ Havlovice 496
60 Beránek František skp H.Králové 495
61 Poláček Jan Poděbrady 494
62 Němec Vratislav Brandýs 493
63 Tumpach Roman us praha 492
64 Dvořák Zdeněk České Velenice 491
65 Poláček Lukáš Poděbrady 490
66 Svoboda Jan KK Sadská 490
67 Jakoubek František Třebíč 489
68 Lédl Miloš Sadská 485
69 Mašek Petr Kostelec n.Č.L 479
70 Machač Jiří skp H.Králové 475
71 Galuščák Zdeněk skp H.Králové 468
72 Fogl Pavel skp H.Králové 467
73 Holoubek Pavel Kolín 467
74 Bucký   Kostelec n.Č.L 457
75 Špoták Miroslav TJ Havlovice 457
76 Houfek Martin Sadská 453
77 Kučera Bohumil skp H.Králové 447
78 Mašek Zdenek Kostelec n.Č.L 446

 Registrované ženy

1 Viková Dana Jičín 554
2 Kammelová Eva Trutnov 552
3 Moravcová Michaela Kolín 539
4 Sailerová Anna Žižkov 506
5 Vlková Ivana meteor 506
6 Skutilová   Přelouč 503
7 Pitnerová Milena TJ Havlovice 500
8 Sedláčková Irini Žižkov 495
9 Školová Dana us praha 495
10 Skutilová Ludmila Přelouč 466
11 Pokorná Yvetta skp H.Králové 460
12 Prokopová Alena skp H.Králové 455
13 Forejtová Eva Brandýs 453

 Neregistrovaní muži

1 Šístek Petr nereg 564
2 Janoušek Petr Velenice 560
3 Frait Pavel nereg 558
4 Hnilica František nereg 535
5 Jírovec Martin nereg 531
6 Jizba Roman Velenice 524
7 Pardubský Josef nereg 518
8 Kočí Pavel nereg 517
9 Kratochvíl Martin nereg 514
10 Procházka Václav nereg 513
11 Rolc Ladislav nereg 509
12 Jírovec Martin nereg 508
13 Novák Michal Velenice 504
14 Novák Milan Velenice 503
15 Černík Karel nereg 500
16 Randa   Velenice 489
17 Friedrich Ivo nereg 487
18 Jizba st. Velenice 487
19 Mašinda Ivan nereg 483
20 Matyasko   nereg 480
21 Mečíř František nereg 476
22 Kneifl Roman nereg 474
23 Menšík Petr nereg 464
24 Novák Josef nereg 460
25 Holcman Vlastimil nereg 458
26 Kyjánek Pavel nereg 453
27 Pšenička Václav nereg 448
28 Doležal Jaroslav nereg 432
29 Jasanský Pavel nereg 432
30 Baško Luděk nereg 423
31 Novotný Karel nereg 387
32 Sabo   nereg 380
33 Jírovec Martin ml. nereg 376
34 Slánský Pavel nereg 329
35 Kyncl Václav nereg 301

Neregistrované ženy

1 Hübelbauerová Jiřina nereg 509
2 Friedová Josefa nereg 493
3 Fialová Pavlína nereg 482
4 Formánková Šárka nereg 479
5 Koubová Květa nereg 470
6 Vitáčková Vlaďka nereg 459
7 Finková Renata Velenice 454
8 Březinová   nereg 436
9 Saboóvá   nereg 427
10 Bobalíková Jana nereg 424
11 Nováková Ivana nereg 422
12 Bendíková   nereg 422
13 Andělová Jitka nereg 420
14 Tomášová Jana nereg 401
15 Václavková Lída nereg 385
16 Mračková Jana nereg 377
17 Glosová Míla nereg 371
18 Buková Lenka nereg 314

Komentáře

+1 #1 Hroch bahenní 2015-09-01 09:22
No, super turnaj na krásné kuželně, jen ty výsledky bych srovnal podle dorážky při shodnosti náhozů....

Comments are now closed for this entry

Přeborník 2017 - muži

přeborník 2017
1. Jiří Miláček st. - 1074
2. Poláček Jan - 1069
3. Šustr Ondřej - 1062

Přeborník 2017 - ženy

přeborník 2017
1. Gütterová Petra - 1131
2. Dejdová Zdeňka - 1130
3. Honzíková Lenka - 1127

Přeborník 2017 - dorost

přeborník 2017
1. Jírovec Vít - 1083
2. Poláček Lukáš - 992
3. Šafránek Jiří - 936

Přeborník 2017 - žáci

přeborník 2017
1. Kratochvíl Matyáš - 819
2. Šafránek Ondřej - 681
3. Miláčková Nela - 630